Genel

Yorum Hizmeti – Google Yorum Satın Al

Yorum hizmeti son zamanlar ihtiyaç haline geldi. Firmaların müşteri bulacağı kitlenin Google’a yönelmesiyle işletmelerin kazanç noktasında ilk ve en önemli kapısı olmayı başardı haritalar. Haksız rekabet ortamı yaratmaya neden olan bu hizmetten maalesef her gün binlerce işletme faydalanıyor.

Yorum Hizmeti

Firmaların manipülasyon yaratacak değerlendirmeler satın alarak hem yorum sayısını hemde puanlama arttırılabilir. Google yorum yaptırma noktasında ihtiyaç duyan herkes bu hizmetten faydalanabilir. Puanınız ister düşük, isterse yüksek olsun farketmemeksiniz bu tür hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Birçok kişi buna Google işletmem yorum hilesi de diyebilir fakat bu bir hile değildir aslında. Piyasada kaliteli veya kalitesiz yorumlar yapan birçok ajans vardır. Google algoritma güncellemesi sonrasında firmaların yoğun yaşadığı Google yorumlarım siliniyor şikayetidir. Çeşitli algoritma değişikliklerinden dolayı oluşan bu genel problemi aşmak normal kullanıcılar için imkansızdır. Fakat sizler için bulduğumuz bazı açıklar sayesinde kalıcı yorumlar atabiliyoruz.

Google Yorum Satın Al

İşletmelere çeşitli nedenlerden dolayı yorum satın alabilirsiniz. Örneğin işletme puanınız düşükse veya yorumlarınız az sayıdaysa alabilirsiniz. Ayrıca SEO destekli çalışmalarınız varsa yükselmek içinde Google yorum hizmeti satın alabilirsiniz. Günümüzde birçok kişinin bu tür hizmetleri sıkça aldığını ve ciddi anlamda emek verdiklerini bu alana söylemek mümkün..

Ayrıca işletmenize gelen birçok kişinin yorum yapmadığını fakat kötü bir deneyim olduğunu gördüğünde işletmenize geniş geniş yazdığını görebilirsiniz. Bu yüzden de böyle bir açığı kapatmak için Google yorum yaptırma işlemine başvurabilirsiniz.

İşletmeleriniz Hızla Büyüsün

  • İşletmem yorum hizmeti sayesinde firma görünürlükleriniz önemli ölçüde artacaktır.
  • Haritalar üzerinden müşteri bulma potansiyeliniz artacaktır.
  • Telefonlarınız çok daha sık çalacaktır.
  • Rakipleriniz arasında her zaman bir adım önde olursunuz.
  • İşletme hesabınız güncel kalır.
  • Performans analizleriniz organik olarak artış sağlar.

Google Yorum Hizmeti Zarar Verir mi?

Net bir şekilde hayır diyebiliriz. Spam riski içermeyen ve Google yapay zekasının taleplerine uygun bir şekilde yorum hizmetleri sağlanır. Tamamı Türkçe isim ve soyisimli gerçek profiller ile yapılmalıdır. Haritalarda doğrudan işletme hesabınıza girilmemelidir. Organik arama ile işletmeniz bulunarak tıklanmalıdır. Eğer herhangi bir arama kriterinde görünmeyen işletmeyse doğrudan giriş yapılarak anahtar kelime ile öne çıkarılmalıdır.

5/5 - (58 votes)

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir